Передзвоніть мені
0

Високопотужна LED лампа LB-165 30W | новинка Feron

15.08.2019

Нова LED лампа Feron потужністю 30 Вт (аналог лампи розжарювання 300 Вт) служить енергоефективної заміною газорозрядних ламп ДРЛ / ДРВ і КЛЛ. Призначена для освітлення промислових, складських, спортивних і торговельних приміщень.

 

Серед особливостей лампи LB-165:

  • можливість установки тільки у відкритих світильниках з вентиляцією;
  • сумісність з патронами E40 і Е27 завдяки знімному цоколю Е40.

Гарантійний термін складає 2 роки. Ресурс роботи налічує 30 000 годин. У радіатора високопотужними LED лампи збільшено кількість ребер, в порівнянні з моделлю LB-65. Покращений тепловідвід дозволяє запобігати перегрів. Корпус виготовлений із пластику й алюмінію, а розсіювач з ударостійкого матового полікарбонату. Покращено коефіцієнт передачі кольору Ra> 80. Застосування світлодіодів нового типу дозволило підвищити енергоефективність до 90 Lm / W.
Технічне виконання конструкції драйвера ламп LB-65 і LB-165 

Удосконалення торкнулися і конструкції IC-драйвера з варистором на вході, який стабілізує напругу і забезпечує комфортне освітлення без пульсації.
Нова модель високопотужної лампи Feron - це економне і довговічне рішення на користь якісного світлодіодного освітлення. Купити світлодіодну лампу потужністю 30 W Ви можете онлайн на нашому сайті з оперативною доставкою по Україні.