Передзвоніть мені
0

ПРОМИСЛОВИМ ОРГАНІЗАЦІЯМ

Одним з ключових напрямків компанії є «обслуговування великих підприємств промислового сектора».

Багаторічний досвід дозволив нам стати експертами в розумінні особливостей електротехнічного та світлотехнічного обладнання промислових підприємств.

Звична для нас робота в сферах харчової та хімічної промисловості, металургійної галузі та машинобудуванні, а також на різних інфраструктурних об'єктах.

Ми знаємо, що навіть найменший збій в роботі промислового підприємства може спричинити істотні фінансові та виробничі втрати. Саме тому ми завжди готові виконати будь-який екстрений запит, щоб в мінімальні терміни поставити необхідне обладнання або підібрати його аналог.

Ми готові взятися за вирішення складних завдань.

Навіть якщо угода проходить на кордоні з рентабельністю, адже на перше місце ми ставимо задоволення потреб наших клієнтів і максимально оперативне вирішення поточних питань, пов'язаних з постачанням електротехнічної, світлотехнічної та кабельно-провідникової продукції.

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО НАШІ МОЖЛИВОСТІ
 • КОМПЛЕКСНІ ПОСТАВКИ

  Звернувшись до нас, будь-яка ваша потреба в електротехніці буде задоволена на 100% за рахунок професійних консультацій, широкого асортименту продукції в різних цінових сегментах, наявності складських залишків, приємного обслуговування та кращих цін.

 • В НОГУ З ЧАСОМ

  Наша компанія представляє собою суспільство енергійних людей, які постійно розвиваються та рухаються вперед. Нам властиво освоєння чогось нового, тому ми постійно проводимо моніторинг нових тенденцій електротехнічної галузі, і в нашому асортименті ви зможете знайти саме інноваційне і актуальне обладнання, яке перевершить всі ваші очікування.

 • ПРОФЕСІОНАЛІЗМ І ОБІЗНАНІСТЬ

  Наша команда складається з професіоналів своєї справи і просто приємних людей, які можуть похвалитися високими технічними і організаційними якостями. Якщо вам потрібні консультації з підбору або заміни необхідного обладнання, вам на виручку прийдуть техніко-комерційні інженери, а якщо ви зацікавлені в спеціальній комерційній пропозиції, тоді наші менеджери нададуть вам всю необхідну інформацію в найкоротші терміни.

 • ТЕХНІЧНЕ ВТІЛЕННЯ НАЙБІЛЬШ СМІЛИВИХ ІДЕЙ

  Ви хочете створити сміливий проект, але не знаєте з чого почати і як втілити його в життя? Ми із задоволенням переведемо ваші думки в площину технічної реалізації зі зрозумілою номенклатурою, специфікацією і з конкретними термінами поставки на об'єкт.

 • Практичність

  На перше місце ми ставимо ЗРУЧНІСТЬ роботи для наших клієнтів, тому з кожним замовником ми готові обговорювати персональні і гнучкі умови поставки продукції і форми оплати, пошук альтернатив і можливостей.

 • ПОСЛУГИ

  Наші фахівці розроблять концепцію і проект світлодіодного освітлення для вашого підприємства, проведуть розрахунок ефективності та економії. На базі нашого підприємства виконаємо збірку електро-щитового обладнання під ваші індивідуальні схеми.

І ГОЛОВНЕ - НЕ ЧЕКАЙТЕ!
НАДСИЛАЙТЕ НАМ СВОЮ СПЕЦИФІКАЦІЮ АБО МОНТАЖНУ СХЕМУ ЩИТОВОГО ЕЛЕКТРООБЛАДНАННЯ

і ми на протязі 3-х годин підготуємо для вас індивідуальну цінову пропозицію згідно вашої поточної потреби або запропонуємо розрахунок вартості готового виробу.

Наша пропозиція