Передзвоніть мені
0

Вологозахищені світлодіодні світильники PHILIPS WT045C і WT035C

25.07.2019

Шановні клієнти! З радістю повідомляємо Вам про розширення асортименту вологозахищених світильників. Тепер на сайті доступні до замовлення онлайн LED світильники PHILIPS зі ступенем захисту IP54 і IP65. Промислові світильники серії Essential WT045C і WT035C - це економічне рішення, яке дозволить зробити простір як всередині приміщення, так і зовні більш світлим і безпечним. Забезпечують освітлення без пульсації і можуть працювати в діапазоні температур від -20 до +35 ° C. Корпус світильників стійкий до УФ-випромінювання і пожовтіння. Окремим перевагою є гарантійний термін, який становить 2 роки.

Світильник WT045C (IP54) володіє енергоефективністю 80 Lm / W. Доступні моделі з потужністю 12 Вт і 20 Вт. Він ідеально підходить для освітлення житлових і промислових приміщень, об'єктів житлово-комунального господарства, а також:

  • коридорів;
  • сходових прольотів;
  • вхідних зон будинків;
  • аварійних виходів;
  • автостоянок.

Для запилених промислово-складських приміщень, а також об'єктів з підвищеним рівнем вологості ідеально підійдуть стельові LED світильники серії WT035 зі ступенем захисту IP65 і ефективністю системи 100 Lm/W. Відрізняються однорідністю світіння і простотою монтажу. Комплектується кріпленням для накладного монтажу. Вибрати можна світильник з потужністю 17, 34, 52 Вт.