Передзвоніть мені
0

Unica New: оновлена серія електроустановочних виробів від Schneider Electric

27.05.2020

Компанія Schneider Electric представила серію електрофурнітури Unica New, яка є усучасненій версією успішної серії Unica. З огляду на потреби фахівців-електриків, дизайнерів і їх клієнтів, розробникам вдалося значно модернізувати вироби. Вони стануть прикрасою інтер'єру в будинку, офісі, готелі або ресторані.

 

Unica Studio і Unica Pure - два нові варіанти дизайну рамки. Рамки Unica Studio включають в себе три колекції: Studio, Studio Color і Studio Metal. Рамки Unica Studio виконані у витонченій формі з закругленими кутами в 4 кольорах: білий, бежевий, алюміній, антрацит. Палітра Studio Color більш обширна і налічує 9 відтінків: від пісочного до лілового. Спеціальне покриття з частинками, заломлюючими світло, робить колір ще більш насиченим. Колекція Studio Metal представлена ​​у відтінках золото, хром, мідь, нікель і бронза. Завдяки фактурного покриття на виробах не залишаються відбитки пальців.
Дизайн Unica Pure, з квадратними рамками, виконаними з натурального каменю, дерева, каучуку, металу і скла, підійде для елегантно оформлених приміщень.
Важливо відзначити, що рамки можна поєднувати з механізмами 3 кольорів: білий, алюміній і антрацит. Цього достатньо для оригінальних рішень в інтер'єрі.

Для тих, хто хоче індивідуальності, Unica New з вивіреними формами, модними відтінками і приємними по тактильним відчуттям текстурами стане ідеальним рішенням. Вибір на її користь продиктований в тому числі готовністю до більш складним комплексним «розумним» рішенням: модулі підтримують протокол KNX і повністю готові до роботи в системі «розумний дім». Ви зможете комфортно, економно і безпечно використовувати найпопулярніші функції «розумного будинку» і керувати освітленням.