Передзвоніть мені
0

Теплові реле перевантаження EATON

24.06.2019

Теплове реле перевантаження являє собою електричний пристрій, головним завданням якого є захист електродвигунів від струмових перевантажень і випадання фаз. При виборі теплового реле ключовою характеристикою є діапазон регулювання струму.
Принцип дії реле перевантаження наступний: при збільшенні струму, що проходить по біметалічним пластин, починається їх вигин, що викликає розрив силового ланцюга і відбувається відключення двигуна.
В асортименті світового лідера в галузі управління енергією компанії EATON представлені механічні реле перевантаження серії ZE, ZB, а також електронні серії ZEB.
Серія реле перевантаження ZE призначена для використання спільно з міні-контакторами EATON серії DILEM, діапазон струмів від 0,1 до 9 А.


Теплові реле серії ZB: діапазон струмів від 0,1 до 175 А, використовуються з контакторами EATON серії DILM. Може бути встановлено безпосередньо на контакторі DILM або окремо на DIN-рейку / на монтажну плату за допомогою болтів.
Реле ZB і ZE оснащені додатковими відкритим і закритим контактами, кнопкою тестування, механічним / автоматичним перемикачем режиму роботи. Клас відключення 10 A.


Електронні реле ZEB забезпечують розширений захист двигуна. Діапазон регулювання струму від 0,33 до 175 А. Автоматичний/ручний перезапуск процесу. Можуть встановлюватися безпосередньо на контакторах DILM, що дозволяє економити місце в панелі управління. Для симетричних і несиметричних навантажень регулюється однофазная чутливість. Світлодіодний індикатор візуально попереджає про майбутнє спрацьовування. Володіє вбудованим детектором струму замикання на землю.


 

Оскільки від компонентів захисту двигуна залежить безпека і довговічність його роботи, надійніше купити теплові реле перевантаження у офіційного дистриб'ютора EATON - Торгового Дому Світоніка. Співпрацюючи з нами, Ви отримуєте ряд переваг: високий рівень сервісу, оперативна доставка в будь-яке з міст України, прийнятні ціни, офіційна гарантія.