Передзвоніть мені
0

ТД Світоніка - офіційний дистриб'ютор ЗЗКМ

20.07.2021

Шановні партнери! З радістю повідомляємо про придбання «Торговим Домом Світоніка» статусу офіційного дистриб'ютора «Запорізького заводу кольорових металів» (ЗЗКМ), який є лідером українського ринку кабельно-провідникової продукції та динамічно розвивається під ТМ Electro cable group.

Номенклатура виробництва ЗЗКМ безперервно розширюється:

  • кабель силовий (АВВГ, ВВГ, ВВГ-П, ВВГз, ВВГнг, ВВГнгд, NYY);
  • кабель силовий броньований (ВБбШв, АВБбШв);
  • кабель силовий ПвВг, АПвВГ з ізоляцією з сіланосшіваемого поліетилену;
  • кабель контрольний (КВВГ, КГВВ, КВБбШв);
  • кабель контрольний екранований (КВВГе, КВВГенг, КВВГенгд);
  • кабель вогнестійкий NHXH - FE 180 / E30, NHXH - FE 180 / E90, сертифікований Державним центром сертифікації МНС України;
  • кабель силовий марки NYM із заповненням з полімерного компаунда на напругу 0,3 / 0,5 кВ;
  • кабель силовий N2XH з ізоляцією з сіланосшіваемого поліетилену і оболонкою з безгалогенних композиції;
  • провід та шнур (ПВС, ШВВП, ПВ 1, ПВ 3, ПВ 5);
  • самонесущий провід СІПт-4, СИП-4, СИП-5.

5 причин вибрати кабель ЗЗКМ:

1. Якість міжнародного рівня, підтверджене незалежними європейськими лабораторіями. Кабель ЗЗКМ має декларації відповідності RoHS, CPR, CE, VDE, Reach. Завдяки вдосконаленій конструкції, він може замінити продукцію зарубіжних заводів КПП, наприклад, LAPP GROUP, LEONI, 2M KABLO, TELDOR і ін. В першу чергу завдяки якості продукції кабель ЗЗКМ користується попитом і за кордоном. У числі об'єктів, побудованих з використанням продукції ЗЗКМ, Solar Park в Латвії, реконструйований аеропорт м Рига і Угорський державний оперний театр.

2. Завдяки повному циклу виробництва, контроль якості здійснюється на кожному етапі. Це запорука успішного досягнення поставлених цілей не тільки в якості готового продукту, але і в його надійності.

3. Технічні процеси і виробництво автоматизовані на базі сучасного європейського обладнання з мінімальним втручанням людини. Це зводить імовірність шлюбу до 0.

4. Власна лабораторія, оснащена сучасним обладнанням і методами вимірювання - запорука дотримання технологічного процесу і якості готової продукції.

5. Кабельно-провідникова продукція виготовляється з використанням самих передових рецептур кабельних ПВХ пластикатів з удосконалення фізико-механічними і екологічними властивостями. У числі партнерів ЗЗКМ тільки передові виробники ізоляційних і оболонкових матеріалів: Borealis AG, Fainplast Srl, Condor Compounds GmbH, Padana Chemical Compounds.