Передзвоніть мені
0

Світлодіодні накладні світильники: розширення асортименту

14.02.2019

Асортимент світлодіодних інтер'єрних світильників для акцентного освітлення Feron продовжує поповнюватися новинками гідними уваги. Розглянемо їх більш детально.

Виконаний в 2 кольорах: білому і чорному. Потужність 14W і 20W. Можливість нахилу на 90 ° і повороту на 350 ° навколо своєї осі дозволяють розставляти світлові акценти на найважливіших деталях інтер'єру. Світильник має компактний розмірів, що сприяє його органічному поєднанню з будь-яким інтер'єром.

Якісне акцентне світіння світильника циліндричної форми успішно застосовується для акцентного освітлення житлових приміщень з сучасним інтер'єром, офісів, торгових і виставкових залів, приміщень громадського харчування.

Потужність світильника 10W / 18W. Відрізняється стильним дизайном з хромованим кільцем і оконтовку на даунлайте з корпусом білого кольору та позолоченим кільцем і оконтовку на світильнику чорного кольору. До переваг належать якісна електроніка, тривалий ресурс роботи в 50 000 годин.

Купити цей акцентний світильник доцільно для декоративної підсвітки ресторанів, розважальних комплексів, офісних приміщень і т.п. Виконано LED світильник в лаконічному дизайні з вставкою в корпусі з матового акрилового полімеру, що створює м'яке декоративне світіння

HL534 в чорному і білому корпусі

Світлодіодний підвісний світильник має низку переваг, серед яких:

  • регулювання довжини підвісу до 1,2 м. за допомогою спеціального фіксатора в підставі світильника;
  • комфортне світіння завдяки поглибленому розташуванню світлодіода і прямо падаючим променям світла;
  • простий монтаж.