Передзвоніть мені
0

Світильники точкові Feron

07.06.2018

Ви хочете самі вирішувати, куди буде падати світло в кімнаті? З люстрою це неможливо. Вона повинна висіти в центрі кімнати, і з нею не поекспериментуєш. Але якщо Ви шукаєте сміливих і сучасних рішень - для Вас існують точкові світильники з декоративного скла.
Точкові світильники компанії Feron
Якщо Ви все-таки зважилися на придбання точкового світильника, залишилося обрати потрібний Вам варіант. Точкові світильники Feron - це оптимальний варіант. Ідеальне співвідношення ціна-якість і стильний дизайн роблять продукцію цієї компанії найбільш привабливою.
Переваги точкових світильників Feron:
• якість;
• довговічність;
• надійність;
• безпеку;
• естетичність;
• вартість.
Прилади марки Feron - це, в першу чергу, високоякісні вироби. Сталь, сплави алюмінію та інші матеріали беруться тільки вищої якості. Це забезпечує надійність і бездоганний зовнішній вигляд.
Повний асортимент точкових світильників від Feron під лампу ТУТ. Точкові світильники зі світлодіодним джерелом світла ТУТ.

Такі світильники безпечні і дуже легко встановлюються. Особливо підходить цей варіант для натяжних стель.

Ціна на точкові світильники Feron є найбільш помірною в порівнянні з аналогами. Якщо ви хочете купити якісний світильник якомога дешевше - однозначно беріть Feron.
Є, звичайно, і дорогі моделі на основі кристалів. Наприклад, кристали з характеристикою К9 виготовляються з високим вмістом свинцю. Завдяки цьому забезпечується чистота кристала і відмінне заломлення світла. Але і вартість таких приладів значно вище.


Вбудовувані світильники в декорі
З декоративними цілями точкові світильники використовують для виділення:
• архітектурних деталей;
• елементів декору.
Ви можете застосовувати точкові світильники Feron для виділення і підкреслення архітектурних елементів. Це можуть бути стінні ніші і виступи, ліпнина, рельєф стелі, сходи і подіуми на підлозі.

Можна підсвічувати і елементи декору - картини, фотографії, полиці і стелажі. Якщо у Вас є десь виразна фактура, підкресліть її. Наприклад, фактурна панель може бути підсвічена під гострим кутом, завдяки чому її поверхня буде виглядати більш об'ємно.
Пам'ятайте - Ви створюєте рельєф свого декору. Використовуйте світло, як кисть - малюйте їм, створюйте нові форми, виділяйте текстуру матеріалів. Правильний кут світла допоможе додати об'єм і «соковитість» кожному елементу.


Якщо розміщувати лампи так, щоб світло поширювався рівномірно, Ви навіть можете добитися ефекту відсутності тіней. А цього ніколи не досягти при використанні звичайної люстри. Світильники точкові Feron дають Вам набагато більше можливостей, ніж одне джерело світла.

Якщо Ви не впевнені в своїх силах, запросіть фахівця. Дизайнери зі світлом на «ти», вони відразу визначать, де і як встановити точкові світильники в Вашому приміщенні.
Точкові світильники Feron - відмінний вибір для будь-якого стилю інтер'єру. Вони будуть доречно виглядати, як з сучасним декором, так і з класичним. Їх вартість відповідає їх якості. Це найкраща ціна на ринку. Якщо Ви вирішили обзавестися таким джерелом світла - купуйте Feron.