Передзвоніть мені
0

Стильні та екстравагантні трекові світильники Feron ML331

12.04.2021

Трекові світильники Feron в формі кулі ML331 під лампу MR-16 GU10 - це кращий варіант для того, щоб урізноманітнити інтер'єр акцентним освітленням. Завдяки розташуванню на однофазному шинопроводі, ви отримуєте мобільну трекову систему, яку можна встановити на будь-якій висоті і розташувати освітлювальне приладдя так, щоб створити необхідні акценти.

Наприклад, ви вирішили встановити трекову систему у вітальні, яка традиційно є місцем для відпочинку після робочого дня або проведення часу з друзями, родиною. Відповідно, світла повинні бути багато. У такому випадку, краще використовувати комбіноване освітлення, де трекові система буде вдало поєднуватися з точковими світильниками по периметру стелі, накладними настінними світильниками, led стрічкою в спеціальних нішах стін або стелі.

Застосування трекових світильників ML331 не обмежується інтер'єрним підсвічуванням житлових приміщень. Вони також підійдуть для торгових і адміністративно-офісних приміщень, кафе, ресторанів, виставкових залів, галерей.

Зручний кут нахилу на 330° в горизонтальній площині і 180° у вертикальній, розширює можливості для регулювання напрямку світлового потоку. ML331 оснащені патроном GU10, тому ви самостійно можете підібрати колірну температуру і яскравість ламп.