Передзвоніть мені
0

Порівняння реле напруги ZUBR: Mf, D, Dt

24.01.2022

Розглянемо 3 серії одних з найпопулярніших реле напруги: багатофункціонального реле напруги з контролем струму і потужності ZUBR MF з реле напруги ZUBR D і ZUBR Dt.

Дані моделі досить давно представлені на ринку та активно використовуються професійними електриками. Продуктивно регулярно оптимізує алгоритм роботи та функціонал виробів.

Лінійка багатофункціональних реле напруги ZUBR MF представлена ​​номіналом від 25 до 63 А, реле напруги ZUBR D і ZUBR Dt - від 25 до 63 А.

Багатофункціональний ZUBR MF комплексно захистить однофазну електромережу від перекосів напруги, а також споживання струму та активної потужності понад норму.

Реле напруги ZUBR D та ZUBR Dt застосовуються для захисту обладнання від перекосів напруги в мережі. Літера t у назві моделі ZUBR Dt позначає наявність термозахисту. При перевищенні температури вище 80° всередині пристрою датчик відключить навантаження, на екрані з'явиться відповідна індикація. Після зниження температури нижче 60° пристрій увімкне навантаження і відновить роботу.