Передзвоніть мені
0

Розетки і вимикачі Lezard | Вражаюча елегантність

08.11.2019

Бренд турецького походження Lezard спеціалізується на виробництві побутових електротехнічних товарів. Заснований в 2007 році і за цей час здобув популярність завдяки високій якості продукції та доступними цінами. ТМ Lezard об'єднує всі серії асортиментного ряду таких електроустановочних виробів як вилючателі і розетки: Lesya (Леся), Rain (Рейн), Mira (Миру), Demet (Демет), Deriy (Дері), Viola (Віола).

У числі особливостей електрофурнітури Lezard:

  • застосування негорючого ПК-пластика;
  • більш якісне покриття;
  • підвищена довговічність покриття, міцність, стійкість до механічного впливу;
  • малий нагрів і більш високі провідні властивості контактної групи;
  • естетика дизайну і різноманітність кольорів.

Ми пропонуємо Вашій увазі широкий вибір вимикачів і розеток за вигідними цінами з доставкою по Україні в Київ, Дніпро, Харків, Львів, Вінницю, Миколаїв, Херсон, Запоріжжя та інші міста.

СЕРІЯ МІРА

Серія Міра представлена ​​широким розмаїттям кольорів (билий, кремовий, металік сірий, перлинно-білий перламутр, світло-коричневий перламутр, дуб класичний і вибілений матовий), а також вишуканого палітрою кольорів декоративних вставок, які підійдуть будь-яких приміщень.

СЕРІЯ РЕЙН

Відрізняється гострими і сучасними лініями, а бічні поверхні представлені різними колірними варіантами. Ви можете вибрати однотонне чи поєднання кольорів. Кольори виробів без рамки: білий, кремовий, антрацит, перлинно-білий перламутр. Кольори рамок: білий з білою вставкою, кремовий з кремовою вставкою, антрацит, перлинно-білий перламутр, білий з бічною вставкою хром, білий з бічною вставкою золото.

СЕРІЯ ДЕМЕТ

У даній серії представлені вироби для зовнішньої установки в базових кольорах - білому і кремовому. А також природними квітами "під дерево" (античний кедр, античний махаон, клен), що створюють натуральний зовнішній вигляд.

СЕРІЯ ДЕРІ

Привабливий дизайн гармонійно доповнюють 4 основних кольори: білий з білою вставкою, кремовий з кремовою вставкою. Кольори графіт, перлинно-білий перламутр можна вибрати як для вироби, так і для рамки.

СЕРІЯ ЛЕСЯ

Навіть невелика кількість базових квітів (білий і кремовий) вимикачів і розеток створює сприйняття, яке надихає на нові ідеї. Вироби серії Леся оптимізовані для ідеального настінного монтажу.

СЕРІЯ ВІОЛА

Призначена для зовнішнього монтажу. Представлена в білому і кремовому кольорах. Дизайн відрізняється м'яко зігнутої кнопкою, плавно перетікає на основний корпус. Дана інсталяція призначена для установки в житлових, громадських промислових приміщеннях.


Якщо Ви хочете купити розетки і вимикачі LEZARD (Лезард) в Україні, Торговий Дім Світоніка пропонує широкий вибір. На нашій сайті здійснити замовлення можна легко і швидко. Або зверніться до наших менеджерів по телефону: 066-232-19-63, 068-254-73-71.