Передзвоніть мені
0

Реле часу - побутове електрообладнання під контролем

24.05.2018
photo

Таймери (реле) часу - унікальні пристосування, що дозволяють істотно спростити десятки повсякденних завдань, і заощадити споживання енергетичних ресурсів. Сучасні механічні та цифрові побутові прилади застосовуються для ефективного контролю обладнання (телевізорів, мікрохвильових печей, пароварок, духовок, чайників і т.д.), опалювальних систем, кондиціонерів, освітлювальних пристроїв, оснащення акваріумів (компресорів, ламп) та іншого. Сьогодні на ринку можна знайти подібні пристрої в великому асортименті. Особливого поширення отримала продукція торгової марки E.NEXT, FERON якість і надійність якої підтверджується часом і великою кількістю позитивних користувальницьких відгуків.

 

 

 

  • Електронні і електромеханічні таймери: в чому різниця?


Основним критерієм вибору таймера є принцип його функціонування. Всі прилади контролю умовно діляться на цифрові (електронні) і механічні.

Електронне реле часу має в конструкції мікропроцесор, рідкокристалічний екран, клавіші програмування, блок з контактами, високоточний індикатор, додатковий акумулятор для забезпечення резервного живлення. Перевагами зазначених приладів є бездоганна точність ходу (± 1 сек / добу) і мінімальна тривалість перемикання (не більше-60сек).

Традиційний таймер електромеханічний здійснює відлік часу за допомогою синхронного або кварцового механічного приводу. Останній забезпечує як хід годинника, так і точність електричних частот. Сучасні моделі таких пристроїв також припускають в комплектації резервну батарею, що сприяє збереженню заданих параметрів при відключенні електрики. За точністю ходу вдосконалений таймер електронний займає лідируючі позиції. Це стосується і інтервалу перемикання. У механічних реле цей показник становить близько 15 хвилин. Перевагами даних агрегатів є простота експлуатації і низька вартість.

  • Періодичність роботи контролерів і їх функції


Вибираючи таймер освітлення або реле часу для вирішення інших побутових завдань, варто звернути увагу на періодичність його роботи. «Добова» модель підходить для виконання щоденних опцій з однаковою послідовністю запуску / вимикання. Таймер «тижневий» буде потрібно для контролю обладнання по днях тижня. При певних налаштуваннях він здатний виконувати завдання аналогічно «добовому» реле.

Існують «астрономічні» таймери. Вони дозволяють синхронізувати включення / вимикання техніки з періодами сходу / заходу сонця. Підходять такі механізми, наприклад, для регулювання вуличного освітлення.

Придбати в «Торговий Дім Светоніка» таймери часу можна за доступною вартості. У нас представлені традиційні варіанти приладів і обладнання з додатковими опціями. Унікальні реле часу, наділені функцією «RND» актуальні в тому випадку, якщо необхідно включати і вимикати обладнання в довільному порядку. Є «тижневі» моделі, які мають на увазі наявність опції «зворотний відлік часу». З її допомогою можна задавати пуск / зупинку електротехніки через певні інтервали. При цьому прив'язка до поточного часу здійснюватися не буде.