Передзвоніть мені
0

Промислові світлодіодні світильники

10.05.2019

Застосування LED-освітлення зручно не тільки в домашніх умовах, але і для освітлення промислових зон. Справа в тому, що про яку б площу не йшлося, використання такої системи, а зокрема промислових світлодіодних світильників в будь-якому випадку володіє декількома суттєвими перевагами:

 • доступна ціна;
 • надійність під час експлуатації;
 • окупність за рахунок довговічності;
 • безпеку (не шкодять зору);
 • довговічність за рахунок якості;
 • економне споживання енергії;
 • екологічність (відсутність шкідливих речовин).

Важливо відзначити, що організація освітлення будь-якого підприємства - це не тільки забезпечення світлом робочих зон, а й запорука роботи самого підприємства. Так, освітлення повинно відповідати всім строгим вимогам, а також бути регламентованим відповідно до спеціальних документами.

В іншому випадку підприємство буде оштрафовано і схильне різним санкціям. Це, мабуть, одна з головних причин, чому потрібно відповідально підходити до вибору освітлювальних приладів.

В цьому випадку головним критерієм вибору є:

 • надійність;
 • міцність;
 • тривалий експлуатаційний термін;
 • стійкість до негативного впливу зовнішніх і внутрішніх факторів;
 • просте і зручне використання;
 • доступне і просте обслуговування;
 • відповідність з естетичними нормами підприємства.

Так, світлодіодний прилад може прослужити на одному місці від десяти років і більше. Якщо перевести цей час в години, то ми отримуємо 50 000 годин фактично безперервної роботи. Це є яскравим прикладом довговічності, якості та економії, так як за цей час лампи не потрібно міняти, а це, в свою чергу, позитивно позначається на сервісному обслуговуванні.

Особливості освітлення промислових приміщень

Вигідніше купити промислові світлодіодні світильники, з якими економія становить від 3 до 12 разів на відміну від застосування звичайних освітлювальних приладів. Потужність промислових світлодіодів становить від 50 Вт до 150Вт.

Залежно від приміщення і завдань, безперервне світіння може бути фіксоване датчиками руху. А це в свою чергу призводить не тільки до додаткової економії, а й працює за принципом сигналізації, сповіщаючи про появу стороннього.

Особливості роботи промислових світлодіодів

Великою перевагою таких світильників є те, що їх світіння дуже близько до денного, сонячного. А сонячне світло, як відомо, стимулює працездатність у людини. Якщо подивитися на це з психологічної точки зору, то працівники, які перебувають у такому приміщенні, будуть постійно відчувати ефект «робочого дня», а імітація денного світла допоможе співробітнику працювати і в нічний час, якщо це необхідно.

В результаті підвищується працездатність за рахунок зниження стресу від зміни доби. Ще однією особливістю такої системи є випромінювання світла у вузькому спектрі. Це дає можливість отримувати білий колір з такими відтінками, як помаранчевий, зелений, червоний, жовтий і т.д. Існують світильники з синім і чисто білим світінням, але ціна на них не багато вище за інших.

Види промислових світильників зі світлодіодами:

Іншими словами, такі освітлювальні прилади можна встановлювати як на поверхню, так і підвішувати на троси або ланцюги. Крім цього дуже популярно на підприємствах застосовувати світлодіодні прожектори. Вони доречні для освітлення території промислової зони. Це можуть бути склади, стоянки, двори і т.п.

Світильники з датчиком руху

Як говорилося раніше, не меншою популярностю для освітлення промислових зон користуються прилади з датчиком руху. Їх застосування досить зручно, особливо у випадку з приміщенням, де знаходяться робочі в постійному русі.

Також ними висвітлюють коридори і зони поза приміщенням. Варто відзначити, що ціна на такі прилади трохи вище, але їх функціональність і економічність покриває витрати в найкоротші терміни.

Купити промислові світлодіодні світильники, значить зробити вірний крок до економії, надійності і практичності в освітленні логістичних та складських комплексів, цехів, фабрик і заводів.

У Торговому Домі Світоніка представлені світильники таких виробників як Feron, E.NEXT, ЛЕД-Ефект та інші. Вся продукція відповідає високим стандартам якості, що підтверджено відповідними сертифікатами. За більш детальною інформацією про умови доставки та оплати звертайтеся до наших менеджерів 0-800-336-261.