Передзвоніть мені
0

Прожектори світлодіодні

07.06.2018

Застосування світлодіодів сьогодні - це, мабуть, найпоширеніший і популярний спосіб освітлення. Більш того, з його допомогою можна створити будь-який освітлювальний ефект і необхідну інсталяцію. І це не єдина перевага системи, яке виводить її в ряди революції серед інших систем освітлення.


                             
Повний каталог світлодіодних прожекторів ТУТ
Основні переваги світлодіодного пристрою:

 • тривалий експлуатаційний термін;
 • використовуваний матеріал не містить ртуті;
 • чи не випромінює інфрачервоні промені;
 • миттєво вимикається;
 • чіткий і насичений світло;
 • наявність широкого діапазону кольорів;
 • безперервне освітлення.

У числі світлодіодних пристроїв знаходяться різні пристосування, в тому числі і прожектора. Купити світлодіодний прожектор краще в тому випадку, коли виникає необхідність в постійному і яскравому освітленні при економному споживанні електроенергії.
Найчастіше прожектора використовують для освітлення фасаду будівель, при вході в під'їзд, на рекламних конструкціях, на буд-майданчиках, складських приміщень і т.д. Застосування даної освітлювальної конструкції цілком виправдовує витрачені на неї кошти, так як має цілу низку переваг.

LED-прожектор має вузьку спрямованість світла. Завдяки тому, що він не розсіюється, освітлення спрямовується виключно в потрібне місце або на об'єкт.
Світлодіоди мають широкий спектр відтінків. Це можуть бути червоні, зелені, жовті, сині і кілька відтінків білого.
Різновиди світлодіодних прожекторів
Працюють дані освітлювальні прилади, споживаючи потужність від 10 Вт до 100 Вт. Крім цього, для більшої зручності та більш широкого спектру дії, прожектори на світлодіодах діляться на кілька видів:

 • з пультом управління;
 • з датчиком руху;
 • надяскравих.

 

 • Світлодіодні прожектори з датчиком руху

Купити світлодіодний прожектор з датчиком руху є відмінним рішенням для людей, які втомилися намацувати вмикач в темряві. Особливість такого прожектора полягає в тому, що він реагує на ваші рухи, як тільки людина потрапляє в зону його дії. Завдяки їх зручності і економічності такий освітлювальний прилад набирає велику популярність серед споживачів. В цьому випадку потрібно враховувати, що подібний пристрій буде коштувати дорожче, але практичність, простота використання і довгий експлуатаційний термін перекривають витрати на багато років вперед.
Але, мабуть, головною перевагою залишається «сигналізація» світлом у разі появи чужинця. Оскільки датчик реагує на будь-який рух, господарям буде не важко дізнатися про появу сторонніх на їх території. Це дуже зручно в приватному секторі, на стоянці і т.д.

 • Прожектори з пультом управління

Зручне і популярне дистанційне керування стало досить затребуваним в сфері освітлювальних приладів. Більш того, за допомогою пульта можна регулювати режим світіння.
Дистанційне керування освітленням зручно, так як не потрібно йти до вмикач, а включити світло, наприклад, з вікна будинку.

Погодьтеся, що це зручно, особливо якщо на вулиці не сприятлива погода, або ж просто немає бажання виходити.

 • Яскравий освітлювальні прилади застосовуються в більш вузькому напрямку. Найбільше воно затребуване на промислових об'єктах.

Придбання світлодіодного прожектора
Ці та інші види прожекторів більш детально описані в наданому на сайті каталозі. Важливо відзначити, що ціни на подібні освітлювальні прилади відрізняються від цін на прості прожектора та інше. Світлодіодні прожектори - це функціональність, практичність і зручність експлуатації подібних пристроїв. Економія внаслідок їх застосування швидко окупає витрачені кошти, не кажучи вже про отримання високоякісного і довговічного освітлення.