Передзвоніть мені
0

Перетворювачі частоти EATON Power XL: DC1, DA1, DG1

28.02.2020

Енергозберігаючі перетворювачі частоти EATON PowerXL застосовуються в машинобудуванні, інженерному і підйомно-транспортному обладнанні. Це надійне, просте в монтажі та експлуатації європейське обладнання, за допомогою якого забезпечується ефективне управління такими механізмами, як насоси, вентилятори, конвеєри, крани, компресори, намотувальні машини і ліфти.


Асортимент Eaton включає частотники серій DC1, DA1, DG1, які відрізняються номінальною потужністю і функціоналом. Стандартна комплектація передбачає підтримку промислових шин CANopen і Modbus RTU, а також можливість підключення до спеціалізованої комутаційної системі SmartWire-DT. Перетворювачі частоти з легкістю під'єднуються до шин DeviceNet, EthernetIP, EtherCat, Modbus TCP, PROFINET, BACnet і PROFIBUS завдяки додатковим мережевим модулям. Також є можливість управління з використанням профілю PROFIdrive, що надає доступ до великої кількості функцій частотних перетворювачів серії PowerXL.
Особливості перетворювачів частоти Eaton PowerXL:

  • Зручне управління параметрами, функція автоматичної настройки, інтуїтивно зрозумілі позначення спрощують експлуатацію обладнання.
  • Ефективне використання енергії за рахунок спеціального модуля, який автоматично зменшує рівень напруги приводу при малих навантаженнях.
  • Відповідають міжнародним стандартам, що підтверджують сертифікати: UL, RoHS, DNV, EAC, CUL, C-Tick, CE.

Компактна серія перетворювачів частоти DC1
Правильне рішення для управління вентиляторами, конвеєрними системами і насосами. У разі більш вимогливого обладнання, можна включити додаткові функції. Частотники DC1 зі скалярним або векторним типом управління двигунами забезпечує збільшений крутний момент. Всі моделі DC1 оснащуються семіразрядний дисплеєм, ЕМС фільтром і гальмівним транзистором. Доступні з потужністю до 22 кВт.


 

Перетворювачі розширеної функціональності DA1
Якщо до перетворювачів частоти пред'являються високі вимоги, область застосування характеризується складними потребами - варто розглянути серію DA1. Забезпечують точний контроль швидкості обертання і моменту навантаження.
Особливості:

  • велика перевантажувальна здатність;
  • вбудована функція програмованого логічного контролера;
  • скалярний (В / Гц) і векторний (без датчика) методи управління.

Поставляються з вбудованим ЕМС фільтром, інтерфейсами CANopen і RS-485, гальмівним переривачем. Опціонально доступні додаткові входи і виходи, засоби комунікації тощо. Д. Робочий діапазон потужностей від 0,75 кВт до 250 кВт. Ступінь захисту IP20 і IP55.


 

Частотно-регульовані приводи DG1 загального призначення
Покоління сімейства перетворювачів частоти PowerXL Eaton, розроблене спеціально для вимогливих сучасних промислових і комерційних об'єктів. Управління вентиляторами, ПІД-регулювання та каскадне управління насосами може здійснюватися частотники даної серії. Типи захисту IP21, IP54.
Номінальна потужність приводів:
0,75 ... 90 кВт (Ue: 3 ~ 230 В, U2: 3 ~ 230 В)
0,75 ... 160 кВт (Ue: 3 ~ 400 В, U2: 3 ~ 400 В)
Переваги DG1:

  • модульна конструкція;
  • підвищена ефективність: алгоритм управління активною енергією, 5% дросель в ланці постійного струму, вбудований ЕМС фільтр, захищений від перенапруг на вході;
  • зручна експлуатація: майстер запуску, ПО PC Tool, 4 вбудованих додатки, кнопка перемикання локального і дистанційного керування, діагностика, клавіатура змінна з функцією копіювання;
  • надійність і безпеку: здатність до низьких (VT) і високим навантаженням, при високих температурах експлуатації номінальні характеристики не погіршуються, вбудований гальмівний ключ, прогрів обмоток двигуна та ін.

Детальна інформація з технічними характеристиками частотних перетворювачів Eaton лінійки PowerXL ™ представлена в каталозі тут.

У нас представлений широкий асортимент перетворювачів частоти для вирішення задач різної складності. Торговий Дім Світоніка - офіційний дистриб'ютор EATON. Доставка обладнання здійснюється по всій Україні. Також Ви завжди можете обратітьтся до наших фахівців для найбільш правильного вибору перетворювача за телефоном 0 800 336 261.