Передзвоніть мені
0

Переваги світлодіодних ламп PHILIPS

16.08.2019

Philips Lighting займає лідируючі позиції в світі серед високотехнологічних компаній, інвестуючи мільйони доларів в інновації та наукові розробки. Компанія пропонує енергоефективні світлові рішення унікальної якості для побутового та професійного застосування. З їх допомогою простір навколо Вас стає більш безпечним, комфортним і екологічним.

Світлотехнічна продукція PHILIPS виготовляється на власних заводах компанії із застосуванням світлодіодів власного виробництва (Lumi Led) і передових технологій. Конструктивні елементи і схемотехнічні параметри світлотехнічної продукції Philips відповідають вимогам Європейського законодавства і світовим галузевим стандартам.

Розглянемо переваги безпосередньо світлодіодних ламп PHILIPS:

  • Грамотно спроектоване тепловідведення і робота світлодіодів в оптимальному температурному режимі є запорукою тривалого терміну служба.
  • До якої б партії і дати виробництва не відносилися б лампи, вони завжди будуть однакової колірної температури завдяки алгоритму OptiBin - сортування світлодіодів за кольором.
  • Мінімальне споживання електроенергії за рахунок ефективної схеми живлення.
  • Не створюють перешкоди для мобільного зв'язку і бездротових мереж.

  • Дані, зазначені на упаковці відповідають фактичним показникам ламп, в число яких входять потужність, колірна температура, світловий потік. Зазначений еквівалент ламп розжарювання відповідає нормам ЄС. Термін служби вказується виходячи з тривалості ефективної роботи лампи (тобто світловий потік знижується не більше ніж на 30%), а не теоретичного терміну роботи світлодіодів.
  • На всіх етапах виробництва проводиться тестування і контроль якості.

Якщо Ви вирішили купити світлодіодні лампи PHILIPS, можете бути впевнені в правильності вибору і в тому, що купуєте сучасну продукцію з безпечним для очей світінням.