Передзвоніть мені
0

Запобіжники і тримачі EATON серії BUSSMANN - SVETONIKA ™

03.05.2019

Плавкі запобіжники серії Bussmann компанії Eaton забезпечують надійний захист електричних ланцюгів. Дана лінійка налічує понад 50 000 найменувань, які відповідають міжнародним стандартам, вимогам IEC, VDE, DIN, UL, BS, CSA, і поставляється більш ніж в 90 країн по всьому світу.
Плавкі запобіжники Bussmann мають великий діапазон застосування:

  • будівництво;
  • гірничодобувна і нафтогазова галузь промисловості;
  • захист електродвигунів;
  • перетворення і розподіл електроенергії.

Торговий Дім Світоніка - офіційний дистриб'ютор Eaton в Україні, що гарантує клієнту не тільки доступні ціни, оригінальну якість, але і широкий асортимент продукції:

  • Ножові запобіжники типу NH з подвійною індикацією - передові технології виробництва сталі запорукою вищого класу безпеки. Знаходять широке застосування в секторі промисловості для захисту електричних двигунів, фотоелектричних панелей, електричних мереж і вітряних електростанцій. Переглянути каталог.

  • Циліндричні плавкі вставки - підходять для пристроїв, де обмежена місце для монтажу. Серед сфер застосування захист фотоелектричних панелей, електричних двигунів, а також в побутових установках і панелях управління.

  • Швидкодіючі запобіжники використовуються для захисту від перевантаження по струму в системах, що містять компоненти силової електроніки, в тому числі джерел безперебійного живлення, перетворювачів напруги, пристроїв плавного пуску, приводів постійного і змінного струму. Переглянути каталог швидкодіючих запобіжників.

Стислий каталог плавких вставок і тримачів Eaton.

Для ефективної оптимізації роботи і комплексної підтримки в підборі, застосуванні запобіжників зверніться до наших менеджерів з продажу: 0-800-336-261.