Освітлення в дитячій кімнаті грає ключову роль, тому що найчастіше вона поєднує в собі кімнату для навчання, ігрову і спальню.
Для кожної кімнати освітлення підбирається індивідуально, з огляду на її розміри, рівень природного освітлення, вік дитини, матеріали, використовувані в обробці і т.д. Бажано поєднувати основну і другорядне висвітлення (торшери, бра, настільні лампи).
Центральне освітлення
Для верхнього світла вибирайте плафон великого діаметра, який дозволить розвіяти світло і мінімізувати тіні. Організувавши діммірованіе, Ви зможете регулювати яскравість на всіх світильниках. Також приділіть увагу колірній температурі. Для дітей до 14 років, вона не повинна перевищувати 4000K.
Другорядне освітлення
Що стосується робочого освітлення, обов'язково на столі школяра повинна бути настільна лампа, яка забезпечить якісне світло. Холодний відтінок світла допоможе налаштуватися на робочий лад. Вибирайте лампи, які відповідають всім нормам безпеки.
Про настільній лампі для малюка теж важливо подбати. З нею він буде із задоволенням малювати в ігровій зоні.
Для школяра не зайвим буде приліжкове світло у вигляді бра, наприклад. Для малюка досить буде торшера. Його краще розмістити біля дверей, щоб зручно включати, заходячи в кімнату вночі.
Головне, при організації освітлення завжди враховуйте звички і особливості Ваших дітей, це значно посприяє у вдосконаленні їх діяльності.