Передзвоніть мені
0

Торговий Дім Світоніка–офіційний дистриб'ютор EATON в Україні

08.04.2019

Шановні партнери! З радістю повідомляємо Вам про отримання Торговим Домом Світоніка статусу офіційного дистриб'ютора в Україні світового електротехнічного лідера EATON.
Як глобальна компанія з управління енергією, EATON пропонує комплексні рішення для економного і доступного використання енергії в будь-яких її формах. В асортименті представлено обладнання для побутового, комерційного та промислового призначення.
Будучи офіційним представником EATON ми дотримуємося високих стандартів виробника і пропонуємо доступні ціни на весь ассортимент електротехнічного обладнання:

  • Модульне низьковольтне устаткування (номінальна відключаюча здатність 4,5/6/10/25 кА).
  • Шафові автоматичні вимикачі: серія BZM розрахована на струми до 400А; у серії LZM представлені компактні силові автоматичні вимикачі, що забезпечують комутацію та захист до 1000А; серія NZM - для захисту електричних систем, генераторів і двигунів на струми до 1600А.


Контактори (серії DILK, DILL, DILM, DILEM).

  • Реле перевантаження (серії ZE, ZB, ZEB).
  • Повітряні автоматичні вимикачі Eaton IZMX для економічних і оптимізованих рішень. Зокрема, представлені найбільш компактні моделі в світі для свого класу.
  • Пристрої індикації та управління. Їх сучасний дизайн в счетаніі з оптимальним набором функцій - ідеальний варіант для використання в механізмах і на заводах.

Для отримання більш детальної інформації Ви можете звернутися до наших менеджерів з продажу за номером: 0-800-336-261.