Передзвоніть мені
0

Нові світильники ЖКГ із датчиками FERON

29.11.2021

Асортиментний портфель Feron налічує понад 30 товарних груп та кілька тисяч товарних позицій – це повний асортимент сучасного освітлення для комерційного та побутового використання.
Для освітлення об'єктів ЖКГ Feron доповнив асортимент новими моделями за доступною ціною, які дозволять реалізувати найбільш енергоефективні рішення.

Оптико-акустичний датчик спрацьовує в умовах недостатнього освітлення при виникненні звуку кроків, приглушеної розмови, відчинення дверей тощо. Час затримки – 30 сек. Відстань виявлення – 6 метрів.

Сучасний мікрохвильовий датчик миттєво зреагує на рух у темряві. На відміну від моделей з ІЧ датчиками, на ефективність його роботи впливають температура навколишнього середовища або об'єктів. Час затримки – 20 сек. Відстань виявлення – 8 метрів.

Світильник спрацьовує при попаданні людини в радіус дії датчика, а точніше за фіксування ІЧ-випромінювання певної температури. Час затримки – 30 сек. Відстань виявлення – 6 метрів.

Серед єдиних для даних моделей переваг: високий ступінь пило- та вологозахисту IP65 перешкоджає попаданню пилу та вологи; якісний драйвер та електронні комплектуючі; міцний пластиковий корпус; рівномірне світіння.

Таким чином, на сьогоднішній день світлодіодні світильники IP65 – найпростіший та найдієвіший інструмент для модернізації ЖКГ-освітлення на об'єктах та зменшення енергоспоживання до 10 разів.