Передзвоніть мені
0

Нові контактори Eaton DILMT - найбільш компактні в своєму класі

26.05.2020

Компанія Eaton, яка займає лідируючі позиції в світі в галузі управління енергією, представила унікальну, спеціалізовану серію контакторів DILMT, які є найменшими в своєму класі.
Застосовуються контактори DILMT для запуску двигунів потужністю 45 кВт і управління промисловими навантаженнями. Також спільно з реле перевантаження ZBT використовуються для комутації і захисту асинхронних двигунів. Прості і гнучкі у використанні контактори забезпечують економію до 40% монтажного простору, підвищену надійність і економічну ефективність.
Серія DILMT представлена ​​контакторами 4 типорозмірів шириною 27/36/55/72 мм. Допускається монтаж на монтажну панель або DIN-рейку. Завдяки компактності контакторів, можна использвать шафи управління менших розмірів.
Діапазон струмів від 7 до 95 А. У кожному з типорозмірів є пристрої, керовані напругою змінного (230 V, 50 Гц і 240 V, 60 Гц) і постійного (24 V) струму. Така універсальність дає можливість використовувати дану лінійку контакторів в будь-яких умовах сучасного виробництва.
Серед інших особливостей і переваг варто відзначити:

  • широкий діапазон температури експлуатації від -25 ° C до 55 ° С;
  • допуск по напрузі управління 0,85 - 1,1 Uc;
  • 10 млн. Механічних і 1 млн. Електричних комутацій (для пристроїв до 40А);
  • широкий вибір додаткових аксесуарів, таких як супресор, механічне блокування, реле перевантаження ZBT, допоміжний контакт бічної і передньої навіски.