Передзвоніть мені
0

Нове покоління електромонтажних коробок KOPOS

11.03.2020

Провідний виробник електромонтажних виробів KOPOS KOLÍN a.s. розширив асортимент новою лінійкою електромонтажних коробок в пустотілі стіни і легкозаймисті матеріали.
Сучасне виробниче обладнання та передові технології є гарантією високої якості продукції. Виготовляються коробки із застосуванням технології двокомпонентного лиття. Всі вироби виготовлені і сертифіковані у відповідності з діючими стандартами і підходять для установки в стіні, підлозі або стелі з легкозаймистих матеріалів класу реакції на вогонь А1 - F. Рекомендуються для застосування в енергозберігаючих та пасивних будинків.


 

Особливості та переваги:

  • еластичні вхідні отвори;
  • надійна герметизація встановлених кабелів еластичними мембранами;
  • для спрощення установки монтажні і приладові гвинти оснащені двокрокового різьбленням;
  • високоякісні пластикові кріпильні лапки виготовлені з додаванням скловолокна і забезпечують надійну фіксацію коробки;
  • 4 розширення кромки підвищують стабільність фіксації коробки в неточних отворів.

KUL 68-45 / LD_NA - універсальна базова установча коробка, оснащена потрійним стовпчиком для кріплення приладів. Можлива установка подвійних розеток. З'єднуються між собою коробки соединителем SKLD 2 з міжосьовим відстанню 71 мм.


KUL 68-45 / LD2_NA - набір коробки і кришки можна використовувати як розподільну коробку, навіть якщо це класична установча коробка. Кришка фіксується саморізами, які входять в комплектацію.


KPRL 68-70 / LD_NA - глибина коробки, яка становить 70 мм, дозволяє встановлювати різні прилади, в т.ч. таймери і реле, розетки з захистом від перенапруги. Коробки з'єднуються між собою за допомогою з'єднувачів, які входять в комплект, з міжосьовим відстанню 71 мм.


KPL 64-45 / LD_NA - основна установча коробка з зовнішнім діаметром 68 мм і глибиною 45 мм.


KPL 64-50 / LD_NA - глибина 50 мм і зовнішній діаметр 68 мм забезпечують досить місця в настановної коробці для зручного монтажу.


KPRL 64-60 / LD_NA - глибина настановної коробки 60 мм спрощує монтаж обладнання стандартного розміру і дозволяє встановлювати сучасне електрообладнання.


KPL 64-50 / 2LD_NA, KPL 64-50/3LD_NA, KPL 64-50/4LD_NA - загальними особливостями для подвійних, потрійних і чотиримісних настановних коробок є перегородка з еластичною мембраною і шипи для позначки центру свердління отворів в гіпсокартоні. Простота конструкції значно спрощує монтаж.


KP 64/5L_NA - пятиместная установча коробка, виготовлена ​​за технологією однокомпонентного лиття. На зовнішній стороні 5 шипів для позначки центру свердління.