Передзвоніть мені
0

Новинки акцентного освітлення Feron

11.12.2020

Компанія Feron продовжує активно розширювати асортимент світлотехнічних виробів для домашнього та комерційного застосування. Представляємо вам новинки акцентного освітлення, які вигідно відрізняються своєю ціною, якістю, дизайном і зручністю експлуатації.

Накладні поворотні світильники
Світильники асиметричною форми ML306 оснащені поворотним елементом, за допомогою якого легко регулювати напрямок світла. Вони впораються з завданням як основного, так і акцентного освітлення офісних, а також сучасних житлових приміщень. Процес експлуатації максимально спрощений, адже в ML306 використовується лампа MR16 з цоколем GU10, а значить, міняти джерела світла ви зможете в міру необхідності. Представлений світильник в чорному і білому кольорах.

Палітра світильників серії ML302 доповнена стильним сірим кольором. Компактний розмір і лаконічний дизайн світильників дозволяють органічно вписати їх в будь-який інтер'єр, зробивши акцент на найважливішому. Завдяки зручному регулювання світлового потоку, ви з легкістю розставите акценти в інтер'єрі належним чином.

Неповоротні світильники
«Тубуси» - найбільш актуальні світильники цього сезону. Стильний і лаконічний модель світильника ML308 з легкого, міцного алюмінію стане вдалим варіантом для акцентного освітлення вашого будинку. Такий світильник буде вдало поєднуватися з іншими елементами декору та освітлення в кімнаті. Декоративна елемент у вигляді вставки з матового акрилового полімеру в корпусі створить ефект м'якого декоративного світіння при включеному світильнику.
Розрахований ML308 на лампу MR-16 з цоколем GU10 - це дуже зручно, ви можете підібрати лампу необхідної саме вам потужності. Модель ML308 представлена ​​в двох кольорах: білому і чорному і відрізняється легкістю монтажу і зручністю експлуатації.