Передзвоніть мені
0

Новинка: Настільні світильники під лампу FERON

13.01.2020

Для ефективного локального освітлення Feron розширив асортимент настільних світильників, випустивши нову модель DE1430. Новий настільний світильник дозволяє комфортно працювати і вчитися. Світильник оснащений патроном Е27 під лампу загального призначення. У цьому полягає його перевага, адже ви самостійно вибираєте колір світіння і яскравість лампи. Холодне світло буде надавати бадьорість і сприяти активізації вашої діяльності, а з теплим світлом ви створите атмосферу затишку і спокою.

Серед інших особливостей - двоколійні конструкція міцного металевого корпусу, завдяки якому висоту і положення плафона можна регулювати, направляючи світло під необхідним кутом. У комплектацію входить мережевий шнур довжиною 1,5 м.

За допомогою струбцини DE1430 кріпиться до столу або полиці. Ви також можете встановлювати лампу на будь-яку поверхню за допомогою основи LD1431.

* Лампа і основа для світильника LD1431 не входить в комплект і замовляється окремо.

Також на нашому сайті ви можете ознайомитися з асортиментом настільних світлодіодних світильників Feron - сучасним аналогом звичайних настільних ламп.