Передзвоніть мені
0

Новинка Feron: LED світильники для рослин

18.10.2019

Швидкість розвитку технологій рослинництва дозволяє отримувати цілий рік високий урожай, вирощувати будь-які рослини в домашніх і тепличних умовах. Завдяки застосуванню світлодіодних фітосвітильників в рослинах відбувається процес фотосинтезу, необхідний для росту і нарощування рослинами біомаси.

Візуально для наших очей світло фітолампи здається яскраво-рожевим або фіолетовим. Насправді, вона видає синій спектр, який відповідає за розвиток і розгалуження кореневої системи, вироблення хлорофілу Б; і червоний спектр - він сприяє виробленню хлорофілу А, стимулює ріст листя і стебел. Світлові спектри, відтворювані фітосветільнікамі, важливі для гармонійного розвитку представників флори.

Нові лінійні LED світильники для росту рослин представлені потужністю:

AL7000 випускається з вимикачем на корпусі, комплектується мережевим шнуром. Площа освітлення і фотонний потік представлені на малюнку нижче.

Серед особливостей даного фітосвітильника - можливість послідовного підключення в лінію. Максимальна кількість світильників в одній лінії для 8 Вт - 20 шт., для 12/14 Вт - 10 шт.

Купити представлені фітосвітильники за вигідною ціною Ви можете у нас на сайті. Доставка здійснюється в будь-яке місто України.