Передзвоніть мені
0

Нова серія модульного обладнання Eaton xPole Home

09.04.2019

Скрізь для захисту побутової електричної мережі необхідно застосування модульної автоматики, так як згідно зі статистикою, майже 33% пожежонебезпечних ситуацій виникають через пошкодження електропроводки та електроустановок.
Нова серія модульного обладнання Eaton xPole Home служить заміною серії PL4 і розроблена спеціально для житлового будівництва. У числі головних переваг оновленої автоматики: надійність, безпека, простота в монтажі та експлуатації, наявність широкої гами аксесуарів, що робить її оптимальним варіантом для споживачів, які бажають захистити сім'ю та будинок, і електриків, які пропонують своїм клієнтам перевірені продукти європейської якості виробництва за прийнятною ціною.

Асортимент модульних пристроїв серії xPole Home включає в себе:

Відзначимо технічні особливості серії в цілому:

  • Завдяки захисним шторкам спрощений монтаж кабелю в клеми.
  • Вищий клас струмообмеження 3.

  • Високий комутаційний ресурс автоматичних вимикачів.
  • Можливість підключення будь-яких додаткових аксесуарів, в т.ч. допконтактів, розчівлювачів мінімальної напруги, незалежних розчіплювачів і т.п.
  • Прапорець індикації положення контактів дозволяє точно визначити спрацьовування або неспрацьовування вимикача при зварюванні контактів.

Каталог серії xPole Home

Більш детальну інформацію про автоматику Eaton, умови оплати і терміни доставки Ви можете отримати зателефонувавши за номером: 0-800-336-261.