Передзвоніть мені
0

Надійно захищена енергія з новими вогнестійкими коробками KOPOS

31.08.2021

Асортимент пожежостійких електромонтажних коробок КОПОС серії KSK поповнився новими моделями KSK 100_PO6J і KSK 100_PO10J. Призначені для однофазних розподільних мереж з кабелями перерізом до 6 і 10 мм 2. Виготовлені з матеріалу, що не містить галогенів. У разі пожежі вони можуть проводити електричний струм протягом 90 хвилин. Еластичні вводи забезпечують ступінь захисту IP 66. Серед інших переваг - спрощений монтаж завдяки розміщенню клемних колодок на опорах. У комплект поставки входять анкери або болти для бетону, гвинти з нержавіючої сталі, опорні стійки, штанга, клемні колодки.
Вогнестійкі коробки забезпечуються для забезпечення таких функцій, як аварійний вихід, освітлення маршруту евакуації або управління протипожежними дверима. Також дані коробки використовуються в медичних установах, торгових центрах, стоянках або виробничих цехах.
Призначені для однофазних розподільних мереж з кабелями перерізом до 6 і 10 мм2. Серед інших переваг - спрощений монтаж завдяки розміщенню клемних колодок на опорах.