Передзвоніть мені
0

Mureva Styl - стильна електрофурнітура із захистом від вологи і пилу IP55

13.09.2021

Компанія Schneider Electric в прагненні вдосконалити технології виробництва електрофурнітури для забезпечення більшої ефективності, безпеки та зручності, представила Mureva Styl.

Mureva Styl - це нове покоління ергономічних вимикачів і розеток з підвищеним захистом від вологи і пилу IP55. Вироби призначені для зовнішнього і прихованого монтажу. У колірній гамі запропоновані два кольори: чорний і білий. Це оптимальний набір кольорів для такого типу виробів, виходячи із сучасних тенденцій дизайну житлових приміщень.

Вологозахищені розетки і вимикачі застосовуються для комплектації нежитлових зон адміністративних і комерційних будівель, промислових підприємств. А завдяки кардинальним змінам в дизайні, дані вироби стануть прикрасою житлових приміщень, котеджів, басейнів і т.д.

Наведемо 5 причин, чому варто купити вимикачі і розетки Mureva Styl від Schneider Electric:

  • Безвідмовна експлуатація в умовах агресивного середовища і підвищеної вологості.
  • Надійний корпус із захистом від механічних пошкоджень IK08 і стійкістю до ультрафіолетового випромінювання.
  • Зручний і швидкий монтаж завдяки самозатискним клемам.
  • Стильний дизайн. В розетки вбудовані світлодіодні індикатори, які спрощують перевірку наявності напруги в мережі. Щоб можна було відрізнити вимикач від розетки, у нових виробах встановлені прозорі кришки.
  • Широкий асортимент ряд дозволяє реалізувати комплексний захист від вологи: від розподільного щитка до монтажної коробки.