Передзвоніть мені
0

Лампи LED Philips | Яскраве освітлення чудової якості

24.09.2020

Згідно з новітніми міжнародними дослідженнями, турбота про зір у більшої частини населення не є пріоритетом. Пальма першості належить турботі про підтримку фізичної форми та управління стресами.

Половина опитаних респондентів при покупці ламп в першу чергу звертає увагу на ціну і енергоефективність і тільки 32% враховують зоровий комфорт. При виборі ламп важливо пам'ятати про взаємозв'язок між самопочуттям людини і якістю освітлення. Неякісне освітлення надає згубний вплив на здоров'я людини, наприклад, може збільшувати навантаження на зір і приводити до виникнення втоми очей, головних болів, нудоти, проблем з концентрацією уваги.

Світлодіодні лампи Philips проходять лабораторні випробування і ретельну перевірку, що є гарантією високих показників рівня комфорту і енергоефективності кінцевого продукту, а також відповідності європейським стандартам освітлення. У комплексі зі спеціальними тестами, розробленими Philips Lighting, для оцінки мерехтіння, лампи Philips LED забезпечують не тільки оптимальний рівень яскравості освітлення, комфортний для очей, але і тривалу роботи в більш ніж 10 десять років.

Портфель світлодіодних ламп PHILIPS представлений наступними серіями:

  • Essential - функціональність і енергозбереження.
  • EcoHome - незмінна якість Philips за доступною ціною.
  • Ecofit - лампи типу Т8, які допоможуть легко замінити застарілі люмінесцентні лампи на сучасні світлодіодні.
  • TrueForce Core - бюджетна серія потужних ламп для високих прольотів.


Світлодіодні лампи Philips ідеально підходять для повсякденного загального освітлення. З ними Ви економите електроенергію з першого дня використання. Таким чином, очікувані переваги світлодіодів - це красивий світло і надійна робота за доступною ціною.

 

* Опитування, проведене компанією OneVoice Connect Research у липні 2017 року серед більш ніж 8 000 дорослих з 11 країн світу.