Передзвоніть мені
0

Компактний та потужний дриль-шуруповерт ТМ APRO

28.01.2022
photo

Багатофункціональні акумуляторні дрилі-шуруповерти APRO підійдуть як для домашнього, так і професійного використання.

В асортименті представлена ​​дванадцяти- та двадцятивольтова лінійка обладнання з маркуванням D та DC. Обладнання з маркуванням D у назві поставляється із швидкозатискним безключовим патроном, який дозволяє швидко змінювати оснастку під час роботи. Шуруповерти з маркуванням DC обладнані швидкознімним патроном під біту.

Шуруповерти оснащені індикатором заряду акумулятора, LED підсвічуванням та магнітною стрічкою для комфортної роботи. Завдяки прогумованій ручці інструмент не вислизатиме з рук

Шуруповерти поставляються у протиударному кейсі. У комплектацію також входять акумулятори із зарядними пристрої для них. Час заряду одного акумулятора – 60 хв.

Основні переваги акумуляторних дрилів-шуруповертів APRO:

  • Багатофункціональність. Ви можете свердлити будь-які матеріали, у т.ч. тверді; вкручувати/викручувати шурупи; бурити із підключенням функції «удар».
  • Надійність.
  • Безпека.
  • Гарантія 3 роки.

При дотриманні елементарних правил експлуатації даний електроінструмент буде служити десятиліттями. Якщо перед тим, як купити акумуляторний дриль-шуруповерт, ви сумніваєтеся у виборі – зателефонуйте на гарячу лінію 0-800-336-261 або зв'яжіться з нами через чат на сайті – наші менеджери дадуть відповіді на всі ваші запитання.