Передзвоніть мені
0

Виготовлення щитів і шаф АВР

02.08.2019

Для оптимізації обслуговування електромережі на об'єктах різного призначення застосовується широкий спектр електрощитового обладнання. Щити і шафи АВР (автоматичного введення резерву) призначені для автоматичного відновлення електропостачання шляхом перемикання на резервну лінію або генератор.

Пристрої автоматичного введення резерву забезпечують стабільність технологічного процесу. Встановлюються переважно на об'єктах I категорії, від безперебійної роботи яких залежить електропостачання промислових і комунально-побутових об'єктів, об'єктів зв'язку та транспорту і інших об'єктів енергоспоживання.

Конструктивне виконання щитів АВР в залежності від номінального струму може бути підлоговим або навісним. Спочатку здійснюється проектування з подальшим технічними розрахунками. При виборі типу і кількості обладнання враховуються характеристики і потреби електромережі на об'єкті.

За типом використовуваного комутаційного обладнання розрізняють АВР на реверсивних рубильниках, на контакторах, автоматичних вимикачах з електричним приводом. Ланцюги управління АВР можуть бути реалізовані як на контролері, так і релейно-контакторной схемою.

На фото представлений приклад АВР класичної схеми з секційним вимикачем. У комплектацію увійшли:

  • автоматичні вимикачі, модулі управління, контролер ТМ E.NEXT;
  • контактори ETI.

Виготовлення шаф АВР вимагає професійного підходу, так як від їх довговічною і надійної роботи залежить безаварійне енергопостачання об'єктів. У нас Ви можете замовити збірку щитів і шаф АВР за індивідуальними технічними завданнями з гарантією якості і дотриманням термінів. Для консультації зверніться до наших менеджерів по телефону: 0-800-336-261.