Передзвоніть мені
0

Гофровані труби KOPOS - традиції якості

23.05.2018
photo

На українському ринку представлений досить широкий вибір електромонтажних труб, як вітчизняних, так і зарубіжних виробників. В даному випадку мова піде про гофрованої труби чеського виробництва, торгової марки KOPOS.

Область застосування гофротруб в сучасному світі досить велика і різноманітна. Наприклад ходові діаметри гофри з низькою щільністю, використовуються для укладання проводки в стінах, натяжні стелі, підлогах з не горючих матеріалів. З підвищеною щільністю для зовнішніх робіт, стійка до УФ ізлученію.Так ж є електромонтажні труби великих діаметрів в грунт для захисту всіх типів енергетичних і комунікаційних мереж. Широке застосування знайшли в будівництві житлових будинків, адміністративних установ, торгових центрів, фабрик і заводів.

Виготовляються гофровані труби з різних матеріалів: PP-поліпропілен, PA-поліамід, PE-поліетилен, найпоширеніший це ПВХ (PVH-полівінілхлорид) самозатухаючим, що не підтримує горіння. Розрізняють їх по зовнішньому діаметру, який в стандартних трубах 16, 20, 25, 32, 40, 50 мм; а в спеціальних 63, 75, 90, 110, 125, 160, 200 мм. Так само гофру можна розділити на серії і класи міцності. Ступінь механічної стійкості вимірюється в N-Ньютона.

Гофровані труби ТМ «Kopos» підрозділяються на лінійки:

Всі труби і приналежності до них, виготовлені згідно з прийнятими міжнародними нормами і європейським стандартам.

Дізнатися детальну інформацію по кожній позиції і оформити замовлення можна на сторінці товару онлайн або у менеджерів з продажів: 0-800-336-261