Передзвоніть мені
0

Філаментні LED лампи Feron | Огляд

02.05.2019

Філаментні світлодіодні лампи зовні нагадують класичні лампи розжарювання за рахунок скляної прозорої колби, але замість вольфрамової нитки всередині розташовані ниткоподібні світлодіоди. З цим пов'язана назва ламп, оскільки в перекладі з англійської "filament" означає нитка.

Декоративні LED лампи Feron стануть стильним елементом інтер'єру, виконаного в сучасному, класичному або вінтажному стилі. Цей тип ламп найкращим чином поєднується з люстрами і бра, розкриваючи гру кожного кристала.
Лампи серії FILAMENT розроблялися з метою максимального розкриття можливостей освітлення, адже науково доведено, що правильне світло позитивно впливає на емоційний і фізіологічний стан людини. Їх використання дозволяє скоротити витрати на електроенергію до 90%.


Колба
Скляна колба заповнюється спеціальним газом на основі гелію, за допомогою якого відводиться тепло від світлодіодів. Скляна колба з тонкими стінками добре проводить тепло, тому вона використовується в якості передачі тепла в навколишнє середовище. В асортименті представлені колби, які покриваються спеціальним напиленням, що створює більш тепле і м'яке світіння бурштинового відтінку, яке ідеально підходить для зони відпочинку.
Цоколь
Виготовляються переважно з цоколем Е14 і Е27, отже купити філаментні світлодіодні лампи можна з метою застосування як в люстрах, бра так і в декоративних пристроях з малим цоколем типу «міньйон».

Конструкція лампи
Конструкція філаментів поєднує в собі елементи ламп розжарювання і сучасні світлодіодні технології. Основні елементи представлені на малюнку:

Переваги:

  • Широкий вибір форм-факторів:

A60 - стандартна грушоподібна (LB-57, 6W; LB-63, 8W)
ST64 (LB-764, 4W)
P45 і G45 (LB-61, 4W)
C37 - свічка (LB-58, 4W; LB-158, 6W; LB-68, 4W)
CF37 - свічка на вітрі (LB-59, 4W; LB-159, 6W; LB-69, 4W).

  • В асортименті представлені димірувані лампи, завдяки яким можна відрегулювати яскравість світіння LB-68, LB-69 (4W).
  • Filament підходить для загального і декоративного освітлення.
  • Завдяки скляній колбі кут розсіювання становить 300°.
  • Вбудований IC-драйвер захищає лампу від перепадів напруги і запобігає пульсації світла, забезпечуючи стабільний і безпечний світіння для очей.
  • Гарантія до 3 років підтверджує відповідальне ставлення виробника до якості продукції.
  • Тривалий термін служби 50 000 годин.

Щоб бути впевненими в якості і довговічності філаментних світлодіодних ламп, купуйте на сайті офіційного дистриб'ютора Feron - в Торговому Домі Світоніка.