Передзвоніть мені
0

5 причин чому варто обирати теплу підлогу RATEY

12.03.2020

Для енергоефективного та економічного обігріву сучасних будинків і офісів, все частіше перевагу віддають електричним теплим полам. Такі системи вже давно перейшли в категорію обов'язкових інженерних елементів. Тому ми пропонуємо вашій увазі електричну теплу підлогу ТМ RATEY (ратей) українського виробника DS Electronics, який представлений широким асортиментом нагрівального кабелю з багатошаровою ізоляцією, високими показниками міцності антикорозійними властивостями.


Переваги та особливості нагрівальних кабелів RATEY:

  • Широкий асортимент. 2 лінійки кабелів - одножильних (RD1) і двожильних (RD2) різної довжини і потужності, серед яких ви обов'язково знайдете кабель відповідний проекту.
  • Стійкість до перегріву і різких коливань напруги в мережі.
  • Безпечна експлуатація. Крім стійкості до механічного пошкодження, ізоляція кабелів перевіряється під напругою в 10 разів більше робочого, а захисна обплетення дозволяє мінімізувати вплив електромагнітних хвиль і служить заземленням при аварійних ситуаціях.
  • Надійність конструкції. З'єднання «холодного» і «гарячого»-решт струмопровідної жили захищені від руйнівних наслідків теплових деформацій.
  • Гарантія до 25 років. Поширюється на весь кабель в зборі за умови дотримання правил транспортування, зберігання, монтажу та експлуатації.

Як бути з енергоспоживанням?
Частиною системи теплої підлоги є терморегулятори, за допомогою яких підтримується постійна температура на поверхні підлоги. У нас представлена ​​повна лінійка термостатів terneo від виробника DS Electronics, від простих механічних до Wi-Fi програмованих, які дозволять втілити проекти різної складності для створення комфортної атмосфери.