Передзвоніть мені
0

5 причин чому нова модель світильника Feron AL555 краще AL579

20.01.2020

Стильний і сучасний накладний LED світильник ТМ FERON AL555 доповнює асортимент інтер'єрних плафонів і служить заміною моделі AL579. Декоративне хромоване обрамлення на торці плафона прикрашає світильник і робить його підходящим варіантом настінно-стельового освітлення не тільки житлових, але і адміністративно-офісних приміщень, готелів, ресторанів і кафе.

Завдяки удосконаленням технічного виконання світильника, він має низку переваг:

  • Надійний драйвер з варистором на вході забезпечує стабільну роботу впродовж всього ресурсу роботи. Ефективне відведення тепла від компонентів драйвера забезпечується за рахунок оптимального розміру плати.
  • Світлодіоди нового покоління розміщені на лінійках з склотекстоліти - це забезпечує додаткову безпеку. Схема підключення забезпечує якісне світіння, а лінзи - рівномірність освітлення.
  • Надійність конструкції забезпечують високої якості матеріали і збірка (товщина металевої основи 0,35 мм, розсіювач РММА - 1,8 мм).
  • Гвинтовий клемник забезпечує безпечний і надійний контакт проводів під час монтажу світильника.
  • Світильник додатково захищений при транспортуванні картонними кріпленнями і поліетиленовою плівкою.

Дана модель представлена ​​з потужністю 20W, 33W і 42W. Ресурс роботи складає 30 000 годин. Гарантій термін 1 рік. З новим накладним LED світильником AL555 ви зможете насолоджуватися комфортним освітленням за доступною ціною.